Politie

Politiezone Damme/Knokke-Heist

http://www.lokalepolitie.be/5446/home.html

 

Dringende politiehulp:
dag en nacht bel 101 of T: 050 619 619

 

Politiecentrum:
Van Steenestraat 10
8300 Knokke-Heist

Centraal nummer: T: 050 619 600 F: 050 619 500

 

Korpsleiding
T: 050 619 601

F: 050 619 609

korpsleiding@politie5446.be

 

Intern toezicht
Van Steenestraat 10
T: 050 619 608
F: 050 619 609

interntoezicht@politie5446.be

 

Communicatie
Van Steenestraat 10
T: 050 619 601
F: 050 619 609
damme.knokke-heist@politie5446.be

 

Bureau Planning en Operaties

Van Steenestraat 10
T:: 050 619 603
F: 050 619 609
operaties@politie5446.be

 

Preventie en Private Veiligheid

de Vrièrestraat 49
T: 050 619 590
F: 050 619 669
preventie@politie5446.be

 

Wapenregister

de Vrièrestraat 49
T: 050 619 592
F: 050 619 669

politieregister@politie5446.be

 

Wijkpolitie Knokke
Van Steenestraat 10
T: 050 619 620
F: 050 619 629

wijk.knokke@politie5446.be

 

Wijkpolitie Heist

de Vrièrestraat 49
T: 050 619 670
F: 050 619 679

wijk.heist@politie5446.be
Open: ma-di en do-za: 8.30-12 uur
woe: 8.30-12 uur en 13.30-17 uur

 

Jeugd-, Gezin- en slachtofferzorg

de Vrièrestraat 49
T: 050 619 660
F: 050 619 669

jgs@politie5446.be

 

Verkeersbeleid (en vergunningen)

Rijkswachtlaan 42
T: 050 619 640

F: 050 619 649

verkeersbeleid@politie5446.be

vergunningen@politie5446.be

open: ma - vr 8.30 - 12.30 uur

 

Vergunningen

Voor vergunningen bouwwerkzaamheden, inname openbare weg: aanvraag plaatsen containers, stellingen, mobiele kranen, schuttingen, enz. bij: Lokale Politie, Rijkswachtlaan 42
T: 050 619 640
F: 050 619 649

vergunningen@politie5446.be

Minimum vijf werkdagen op voorhand aan te vragen via fax.

Open: ma - vr 8.30 - 12.30 uur

 

Elektronische aangiften

sommige aangiften (vandalisme, fietsdiefstal, winkeldiefstal) of vragen (vakantietoezicht woningen) kunnen via internet gebeuren ("Police-on-web" op www.lokalepolitie.be/5446) 

Contact

Secretarie Alfred Verweeplein 1 8300 Knokke-Heist

Openingsuren

+32 50 630 100 +32 50 630 159  knokke-heist@knokke-heist.be